| Robo97 a întrebat:

Imi poate explica cineva ce inseamna " data preconizata repartizare 06/2014 " e vorba de un contract la bcr in care imi intra alocatia si el expira pe 01/2014 dar cineva mi-a zis ca cica debea pe 06/2014 pot scoate sumaa.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si ti-am raspuns.
Cred ca este vorba de trecerea de la card tip Junior la card normal, deci repartizarea in alta categorie, daca implinesti 18 ani in luna iunie 2014.

| Robo97 explică (pentru Ioandelasal):

Nu fac 18 ani in iunie, am abia 16 ani deci nu am cum sa fac 18 in iunie 2014. Contractul expira pe 01/2014 si nu inteleg de ce imi da banii tocmai atunci pe 06/2014.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Robo97):

Nici eu nu inteleg. Du-te la banca si intreaba.