| keppa97 a întrebat:

In cat timp pot sa-mi eliberez diploma de licenta?
Am terminat facultatea in 2019, mi s-a dat o adeverinta care atesta ca mi-am luat licenta. Acea adeverinta a expirat dupa 12 luni. Anul trecut prin vara o trebuit sa ma duc si dupa diploma de licenta, dar din varii motive nu am mai ajuns. In aceste conditii, pot sa mai primesc diploma originala anul asta?
Am cautat pe diverse site-uri pe net, insa nu am gasit un raspuns. Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula o primesti in ziua cand o soliciti. Te duci la facultatea absolvita, soliciti eliberarea diplomei de licenta si o s-o primesti.