| Gia8989 a întrebat:

Daca am terminat facultatea dar nu am dat licenta se elibereaza vreo diploma sau o adeverinta ca am terminat totusi sau am facut degeaba? Si inca ceva, licenta se mai poate da si anul urmator dupa ce termini facultatea nu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa primesti foaia matricola. Poti da licenta in anul urmator. Numai bine!

| florin752010 a răspuns:

Ai facut-o degeaba fuga. Cum sa faci degeaba? Iti da o hartie ca ai absolvit facultatea, dar nelicentiat.
Da, poti da licenta oricand.