| AlexMaftei2001 a întrebat:

În cât timp se eliberează cazierul auto pentru angajare?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De pe net :

Cât timp durează procesul de obținere a cazierului auto?

Termenul de eliberare a cazierului auto poate varia în funcție de instituția emitentă și de volumul de cereri primite. De obicei, acest proces poate dura între câteva zile și câteva săptămâni. Este recomandat să te informezi în prealabil despre timpul estimat de așteptare la instituția competentă.

| UserRo10 a răspuns:

Cazierul se face pe loc daca mergi la politie in intervarul orar. Depinde pentru fiecare institutie in parte
Poti lua si online