| ThunderBay a întrebat:

In ce stare poate fi o amprenta pe hartie lucioasa dupa 20 de ani, acoperita cu alte hartii lucioase si unde s-a mai umblat si de alte maini?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, totul depinde de conditiile in care a fost pastrata, asa ca pot fi in stare buna sau proasta.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de conditiile de pastrare al hartiei si de echiparea laboratorului care o studiaza.
Pot fi multe variante, de la evidentierea perfecta pana la pierderea completa.

| doctorandus a răspuns (pentru Bula):

Iar daca n-a fost crima contra umanitatii, probabil s-a prescris.

| 1231242 a răspuns:

Ce ai făcut acum 20 de ani, nepoate?!

| ThunderBay explică (pentru 1231242):

Ce te intereseaza, raspunzi la intrebare serios sau nu mai raspunzi deloc...

| 1231242 a răspuns (pentru ThunderBay):

Poate lucrez la poliție și mă interesează.

| ThunderBay explică (pentru 1231242):

Si ce treaba ai tu daca am facut eu ceva sau a facut altcineva big grinaca lucrezi la politie, rezolva multiplele fapte cu autori necunoscuti pe care le are Politia ca, efectiv, va primiti salariile alea foarte bune degeaba, pur degeaba.