| Anonimuldjdj a întrebat:

In legatura cu fata omorata de la Caracal. Nu inteleg o chestie, daca politia a ajuns acolo la 4, iar la 4 cica s-a auzit un țipat de 2 ori "lasa-ma ca ma omori". Si cum a omorat-o? Ca daca ii dadea foc mirosea si se vedea un fum, daca o omora se auzea un țipat si nu putea sa ascunda trupul ei in 2 ore ca se auzeau prin curte zgomote. Eu cred ca mai traieste dar e ascunsa in alta casa din apropiere

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata, din ce am citit si am auzit la televiziune, situatia nu este foarte clara, au fost exprimate tot felul de teorii, unele fapte sunt controversate si mi se pare ca fiecare dintre participanti la actiune au expuneri diferite. Sa asteptam terminarea cercetarilor si apoi poate se va prezenta corect situatia.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Cel mai probabil nu a fost omorata, cazul e foarte complex și daca omul avea legaturii cu mafia cel mai probabil nu vor reuși nimic, mai nasol ar fi daca nu au pentru ce sa îl condamne.