| mgtow a întrebat:

In toamna asta am de gand sa fac un curs la distanta (sofer de ambulanta) dureaza vreo 360 de ore si in diploma specifica cate ore am realizat cursul dar spune ca e recunoscuta in toata uniunea europeana (oare in tara se ia in considerare ca si cum ar fi o profesionala de 2 ani sau zice ca nu e buna de nimic?).

1 răspuns:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hey, buna! este o poveste interesanata. Dar cred ca cel mai bine ar fi se te interesezi despre asta apeland un anume nr. de telefon, pentru ca nu cred ca vei gasi prea curand un raspuns corect pe un site de amatori ( spun asta sperand ca nu voi jigni nici-un membru TPU). Dar eu iti ofer in continuare succes si multa bafta!winking