| Anonimuserr a întrebat:

Intr-o petitie pe internet trebuie sa-mi dau numele real? Sau pot sa spun si un nume fictiv. Trebuie 100% real ca sa fie luat in considerare sau nu conteaza asta.

3 răspunsuri:
| AndressAndreea a răspuns:

Da, trebuie, ca oricum in unele iti cere si CNP-ul

| BilaDorel a răspuns:

Nu, nu trebuie neaparat, pentru ca iti cere adresa de mail. CNP-ul nu e obligatoriu. Stiu persoane care isi faceau mai multe adrese de mail, sa semneze petitia de mai multe ori.

| D9THC a răspuns:

Petitiile online in general nu prea sunt luate in considerare; ca atare, nu prea conteaza ce detalii dai happy