| Gabrielg29 a întrebat:

Klaus Johannis este presedintele Romaniei!

Consider ca este cea mai buna decizie pe care a luat-o poporul roman din 1989 incoace.

Voi cum comentati?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt de acord cu tine.
Poporul s-a mobilizat şi a ales excepţional şi a ajutat mult şi faptul că pentru prima dată în mult timp chiar a avut cu cine să voteze.

Este o victorie emoţionantă, spectaculoasă şi constructivă.

| Inferno a răspuns:

In opinia mea alegerea era evidenta.
Am avut de ales intre un om si un cimpanzeu, foarte simplu.
Am ales omul.
Imi pare o alegere cat se poate de normala si corecta.

| Doub a răspuns:

Doamne ajuta sa ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul ma bucur ca avem in sfarsit un presedinte adevarat.
Totusi, din pacate, Ponta si sleahta lui de mafioti sunt inca la guvernare.

| Christel a răspuns:

Eu cred că am văzut altă pălărie şi-am votat aceeaşi Mărie sau că n-am văzut nici măcar sforile cu care e mânuit noul preşedinte, dar' mite pe mânuitor.

| tania0cool a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine.Sigur va avea grija de tara asta, care pana acum a fost una pierduta. Sa speram happy