| Amyi a întrebat:

M-am tatuat la Micul Paris din Sebastian, din municipiul Bucuresti. Este total distrus, "artistul" si-a batut joc de mine, ce pot face? Sa dau salonul in judecata? Nu se mai poate face nimic peste el este foarte mare si extrem de urat. P.S. nu am 18 ani, nu m-au intrebat cati ani am, nu mi-au zis nimic.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bon fiscal ai primit? Cum demonstrezi ca te-ai tatuat la ei? Ca si-au batut joc de tine e una, ca au tatuat un individ sub 18 ani deja e cam treaba de amenda/pirnaie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din punctul meu de vedere... ai vrut sa te mazgalesti acum suporti consecintele

| Adminul000 a răspuns:

Da, trebuia sa te intrebe cati ani ai, s-au batut joc de tine, pentru ca ar zice ei : sa se invete minte copilu asta sa nu se mai tatueze, asa zic eu, eu zic sa te duci sa vb cu ei si sa ii intrebi si daca zic din greseala, ii dai in judecata, sau alt ceva!
Sper ca te-am ajutat cu ceva happy

| IceKitty18 a răspuns:

Clar da salonu in judecata, nu lasa situatia asa. IAr cu tatuaju, scos cu laserul daca nu se poate face altceva peste sau sa il retusese altcineva foarte bun in domeniu. Dal in judecata si sa primesti banii pentru ati sterge tatuajul