| StefanDrg a întrebat:

M-am vaccinat cu doua doze Pfizer asta vara. M-am vaccinat ca asa am crezut eu de cuviinta ca e bine, nu pentru a primi ceva. Insa am vazut ceva pe la tv ca se dau niste tichete de masa pentru cei vaccinati. Eu nu am primit nimic cand m-am vaccinat. Daca tot primesc ceva as dori sa iau. Unde trebuie sa ma duc sa-mi dea ceva? Sau ce trebuie sa fac? Funda!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acele vouchere de 100 de lei se dau doar pentru cei vaccinati incepand cu luna septembrie. Deci nu ai ce primi. Ti-o spun sigur.

| darrio2007 a răspuns:

Acele vouchere de 100 de lei se dau doar pentru cei vaccinati incepand cu luna septembrie. Deci nu ai ce primi. Ti-o spun sigur.

http://www.ms.ro/......-covid-19/

| Wr3nch a răspuns:

Nu iti da nimeni nimic. Doar cei vaccinati dupa 1 octombrie primesc 100 de lei ca bonuri de masa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cica,,M-am vaccinat ca asa am crezut eu de cuviinta ca e bine, nu pentru a primi ceva''
Dar,, Daca tot primesc ceva as dori sa iau. ''
Cum vine asta?
Eu stiu ca daca trebuia sa primesti ceva iti dadea pe loc.
Probabil ai nimerit inainte de a fi treaba cu tichetele!
Sau probabil s-au terminat banii!
Mergi totusi la centru si intreaba!

| Lukasssz a răspuns:

Pai te-ai vaccinat sa fi tu sanatos sau sa iei acel voucher?

| xerxes1 a răspuns:

Nu ti-au dat nici portia de mici cu mustar?

| Werrich a răspuns:

De vouchere beneficiază toți cei care s-au vaccinat cu schema completă - două doze - după momentul publicării în Monitorul Oficial a Ordonanței de Urgență ce stabilește beneficiarii, adică data de 31 august. sad

| StefanDrg explică (pentru Werrich):

Aaa pai nu ma incadrez. Ca m_am vaccinat inainte de 31 august. No asta e. Multumesc

| FreddieM a răspuns:

Sunt premiați doar ignoranții.Se pare ca nu faci parte din categoria asta.
Cheers

| AnonymousCadrar a răspuns:

Din cauza la personaje ca voi muritori de foame au ajuns sa sufere si altii... josnic ca sunt personaje care se vand atat de ieftin.