| marta a întrebat:

Ma intereseaza sa obtin bilete pentru tratament si odihna prin casa de pensii, unul gratuit pentru o persoana cu invaliditate si unul cu cotizatie. Am citit documentele, insa ceea ce nu pricep este cum se depun in aceasta perioada? Stiu ca inainte se faceau cozi imense la casa de pensii, dar acum cu pandemia nu am gasit nici o informatie. In plus, i-am si contactat si nu am primit nici un raspuns.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dă un telefon. Dar cred că lipsa răspunsului vine de la faptul că acum hotelele nu sunt deschise. Iar dacă sunt deschise nu se dă de mâncare. Așa că nu te poate trimite la tratament să stai flămând acolo.