| LaviniuA a întrebat:

Mai poti avea incredere in oameni in ziua de azi? Ma uitam la meteo si aparea ca o sa fie innorat si ploi azi.
In realitate vad ca da soarele din cand in cand, se insenineaza si pasarelele canta.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Meteorologii fac doar previziuni (vremea probabila), nu este ceva exact si sigur, mai ales ca acum vremea este destul de imprevizibila si se schimba destul de repede.

| Simpatic a răspuns:

Imi place cum ai pus problema happy
ma gandeam cand ai intrebat daca "Mai poti avea incredere in oameni in ziua de azi?" ca cine stie ce chestie din realitatea intampini si ai o dezamagire profunda
cand de fapt ea este pe un fond al aparentei incompetente a meseriei unora, dar care este in stransa legatura si cu faptul ca "vremea este schimbatoare", mai adaug faptul ca cei de la meteo depind de niste aparate care fac masuratori specifice domeniului

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Mda e valabil si pentru horoscop uneori. Nu sunt meseriasi.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Doamna neti este meseriasa de asta are si salariu de zeci de mii de euro pe luna la PRO TV, oricum horoscopul este o vrajeala care are adepti slabi in cunoastere

apropo de prietenii de la meteo https://www.youtube.com/watch?v=iD3n1J4STLo

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Nu ascult mizerii din astea. Sper sa-i trazneasca.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Hey draga mea andra face muzica culta happy
totusi de curiozitate ce anume asculti tu? sa nu-mi zici ca trap si manele, glumesc

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Chestii simple, pian, vioara, pasarele.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Ma gandeam ca asculti Iron Maiden sau Rammstein :)

desi nu am fost niciodata rocker, insa nu are cum sa nu imi placa

Linkin Park https://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4