| TucsonAnglia a întrebat:

Vreau sa bag scoala de soferi in saptamanile ce urmeaza dar nu stiu ce cartea sa cumpar de la librarie ca sa invat.dau funda

PS:cont pe e-drpciv am deja

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E-drpciv e cea mai buna carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumperi nimic, iei teapa pe banii tai!

Inveti la scoala, primesti acolo chestionare si daca e cazul, iti este recomandata o carte anume.

| TucsonAnglia explică (pentru anonim_4396):

Si eu am intrebat cum se numesc cartile dupa care ar trebui sa invat nimic altceva

| biaNk6 a răspuns:

Gasesti regulile de circulatie si chestionare auto asa cum primesti la examen pe http://www.odat.ro Poti sa rezolvi cate vrei tu, este gratuit

| TucsonAnglia explică:

Pai tu primesti chestionare la scoala dar cum o sa raspunsi la intreabari daca nu stii?