| Fusneica_1423 a întrebat:

Maine se vor tine cursuri?

14 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Depinde in ce oras te afli

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Din cate am auzit, depinde in ce judet te aflii, in unele se face in altele nu thinking In Braila de exemplu se face scoala vineri.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanys a răspuns:

Da ca maine dau teza!

| Autumnfeelings a răspuns:

Diriga mea ne-a spus ca nu venim la scoala.Vai ce bine

| Pinguuuin01 a răspuns:

Nu se tin...

| xAndraax a răspuns:

Pai daca nu sa anuntat ca nu se fac inseamna ca nu se fac, dar desii e vineri eu cred ca se fac! e totusi o zii din saptamana si nici o sarbatoare. Mergi la scoala sunt sigura ca nu o sa fii singuralaughing

| Acasel a răspuns:

DA!
La cei care au spus ca nu se tin cursuri! NU
La cei care au spus ca se tin cursuri! NU
La cei care nu au spus nimic! Da
Dar orele sper ca vor fi pe jumatate

| doc70 a răspuns:

Da.Maine se fac ore

| heLLbound a răspuns:

Ciudat, la mine nu se tin.

| valevale a răspuns:

Din pacate da te asigur

| CrazyLoveMix a răspuns:

Din cate am inteles eu, se tin cursuri... dar eu si cu colegii mei nu venim la scoala. big grin laughing

| We a răspuns:

Dasad

| leejoon18 a răspuns:

La noi nu se tin... acum depinde. incerca sa vorbesti cu un prieten sau cu un profesor si vezi sigur pentru ca sunt unele zone unde se tin cursurile