Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

M-am uitat putin peste stire si peste comentarii. Nici autorul si nici comentatorii nu stiu ce inseamna suspendarea deciziei CNA, o interpreteaza ca pe o anulare, desi nu este asa. Suspendarea este doar temporara, pana la judecarea pe fond a cazului. Asa cum se spune "a castigat o batalie dar nu si razboiul". Numai bine!

| iKronstadt a răspuns:

Daaaaaaa. Ce se mai bagă dom' Ioan, cu răspunsurile lui inatacabile... Băi WQT-ule, n-am loc dom'le de omu' ăsta laughing
P.P. Să ne trăiți, dom' Ioan! Week-end fain!