| AvalohAlyn a întrebat:

Merita Iohannis un al doilea mandat? Sau mai bine Dan Barna sau altcineva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere contracandidații merita Iohannis un alt mandat. Barna mai are de crescut ca politician. Poate peste 5 ani.

| minrest a răspuns:

Dupa parerea mea, Iohhanis a fost foarte bun; are foarte putine parghii legale, dar le-a folosit cu iscusinta, si astfel a limitat pagubele produse de PSD. A luptat impresurat de dusmani, merita sa conduca si cu un parlament si un guvern favorabile.

| Yuoia a răspuns:

Dintre toti candidatii, cel mai mic rau este Iohannis.
Nu schimbam nimic in mai rau, doar de dragul schimbarii. Dimineata am vazut la tv sondajele. Dancila era pe locul 2. Sa ne fereasca Dumnezeu si toti Diavolii de asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și Iohannis a fost bun ca președinte, dar eu vreau să îi ofer o șansă unui candidat nou(adică Dan Barna).