| Thecurious a întrebat:

credeti ca presedintele klaus Werner Iohannis va castiga al doilea mandat, daca va candida la urmatoarele alegeri prezidentiale?

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, daca nu va exista un candidat mai bun si mai sprijinit.

| RAY a răspuns:

Domul sobolan Dragnea a anuntat ca nu va candida ca presedinte de frica sa nu intre in vizuna vreo cativa ani, asa ca cred ca va castiga domnul 6 case klaus Werner Iohannis, in seara asta am citit ca ponta a fost dat jos de pe crucea guvernari de catre iuda ( dragnea )

Victor Ponta Claudiu - Dragnea a negociat cu Iohannis plecarea mea si instalarea Guvernului Ciolos / daca stii sa intrii pe Google o sa aflii aceste adevaruri simple / plus ca discutia de azi era despre altceva / daca poti sa vorbesti la subiect si cu argumente esti binevenit pe acesta pagina - altfel mai bine nu
https://www.facebook.com/victor.ponta/

poate domnul ma însurai cu fetele mele de Tăriceanu vorbesc, poate el va candida

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil ca da, avand in vedere ca momentant nu exista alt candidat care se se apropie in sondaje

| Hammurabi a răspuns:

Sper să da. El sau altul.
Sper că nu-l vrei pe Dragnea președinte. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ferește!

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Mai bine el, decat cineva din PSD.

Clar votez Iohannis si culmea, are sanse mari happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Că așa vreau eu, n-am chef să mai argumentez așa ceva

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca esti fan psd, am mai vorbit cu tine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Așa, și?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca iubitul tau psd tocmai incepe concedierile... abia astept sa vad la TV o perioada de austeritate mai rea decat sub basescu, poate asa va lecuiti big grin

Si daca reuseste Iohannis sa castige al doilea mandat (si chiar are sanse bune, cine o sa-i fie contracandidat?) atunci poate chiar se duce naibii psd-ul. Daca nu, se duce tara naibii, SIMPLU!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu mă interesează absolut deloc părerea ta, înțelegi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal, PSD-istii nu mai vad nimic in afara iubitului lor partid si iubitului conducator, caruia ii ureaza "cele mai calde urari" de ziua lui!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Așa, mai continui mult?laughing
înverșunarea asta mă face să știu sigur ce votez

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

E net, de-aia ai cont aici, sa discuti/te certi cu oamenii happy

Care inversunare, pe mine nu ma influenteaza cine vine sau cine pleaca de la guvernare... doar in momentul in care o sa impoziteze IT-ul o sa dispar din tara probabil happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

și dacă nu vreau să-ți citesc mizeriile?
mie nu-mi pasă cu cine votezi tu și de ce, eu știu ce fac eu.

| Thecurious explică (pentru Cosmin86):

Mare pacat, multi absolventi scoliti pe banii Statului pleaca din tara.