| Dxz_Codrin_1994 a întrebat:

Mi-am schimbat buletinul si la serie in loc de XC au scris ZC sunt din Bacau.e corect sau au gresit ei acolo?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa mergi la serviciu eliberare carti de identitate si sa intrebi dar cred ca nu gresesc.

| mont a răspuns:

Este foarte corect, nu se poate elibera alt buletin cu acceasi serie, cand il schimbi se schimba si seria.

Răspuns utilizator avertizat
| Dxz_Codrin_1994 explică:

Sper sa nu am probleme cu el nu vreau sa-l dau inapoi deoarece am nevoie de el urgent pentru angajare si inscriere la scoala si nu pot amana ..am stat 3 saptamani sa-l elibereze!