| AvalohAlyn a întrebat:

Nu-i așa că Donald Trump e adorabil? Cel mai carismatic președinte american.
Priviți:
https://youtu.be/Rmd-HjgGOlM

1 răspuns:
| BL4J a răspuns:

Fiecare are părerea lui...
Părerea mea despre Trump este și rea dar și bună...
S-au făcut multe meme-uri despre el pe vremea când era la conducere...
Dar probabil acum că John Biden este la,, putere" se vor face multe glume/meme-uri pe seama lui la fel cum a fost și cu Donald Trump...
Aceași părere o am și despre John Biden...
Nici una rea dar nici una bună...
Oricum... subiectul nostru principal este să ne putem integra în forța Americii!
Este o forță foarte mare și printre cele mai puternice!
Nu contează ce președinte are o țară atâta timp cât respectă legea și vrea să facă bine!