| Cristinee a întrebat:

Am observat ca dupa intrebari, oamenii pun cuvantul " FUNDA ". Nu inteleg ce legatura are cu subiectele. Ma puteti lamuri?

Răspuns Câştigător
| crazycolor a răspuns:

A da funda inseamna a desemna raspunsul castigator. de exemplu, daca ai inteles raspunsul meu, imi poti da funda.(dai clik pe funda aia portocalie de langa raspuns)-asa desemnezi castigatorul, cel mai bun raspuns dintre toate

3 răspunsuri:
| Lullly a răspuns:

Pentru ca vor sa primeasca mai multe raspunsuri, sa fie intrebarea mai atragatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda este ca o diploma aici pe TPU pe care o primesti de la cel ce a pus intrebarea daca ii place raspunsul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei pun funde deoarece, ca lumea sa scrie lucruri intime si prostii ceilalti le citesc. Iti dai si tu seama ca e gresit?