| anonim_4396 a întrebat:

Nu m-ati crezut, va place ce documente am vandut la Realitatea tv?, ba aia care nu m-ati crezut, eu sunt ruda si cu cladirea ambasadei SUA, fulgerica tata, daca ai fi avut parintii cu care te-ai laudat pe site sunt sigur ca nu aveai asa crestere spurcata, cam stiu eu cine sta in spatele acestui nick, dar daca ai plonjat asa de jos si ai luat intrebarea mea una serioasa inseamna ca ai probleme la cutiuta cu maimute

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

TILICA, de ce nu-i scrii tu pe privat respectivului. Nu este tocmai conform regulilor sa-ti reglezi socotelile aici, de altfel postarea ta este total irelevanta. Numai bine!

| NoChanceForUs a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Z30v4gnpWnI&feature=related
Care dintre tine și ăla e Fachiru?;;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama da'ce modest esti...

| Reek54 a răspuns:

Sunt uimit, si foarte foarte speriat! +))

| nonny50 a răspuns:

Care e intrebarea?:s

| cosmin_9731 a răspuns:

Si cum le-ai vandut la kg? Eu m-am inscris aici crezand ca e site serios dar se pare ca nici aici nu scapam de"specimene". Daca "vindeai" ceva nu te mai dadeai asa rotund stateai cu capul la cutie sa nu fi acuzat de divulgare de informatii. Eu sunt nepotul directorului,secretarei, fiului, femeii de servici de la C.I.A. buhuhuuuuu