| Aalexander a întrebat:

Nu vi se pare ca intrebarile pentru carnetul auto de pe drpciv ( deci si cele de la examen ) sunt cele mai tampite lucruri din viata voastra? ( ma refer la intrebarile chiar tampite, mai sunt cateva normale. )

9 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Unele sunt chiar handicapate
cica la ce distanta se tine magarul de caruta? ce ma intereseaza pe mine... e datoria aluia sa-si tina animalul cum trebuie..eu sunt sofer trebuie sa-mi vad de masina si de alte reguli mai importante de circulatie laughing

| Aalexander explică (pentru Broadband):

Cel mai mult ma enerveaza ca nu exista un raspuns corect si doua gresite, ci un raspuns corect si doua asemanatoare cu cel corect. ( in cazul in care doar 1 raspuns e corect.)
Ori intrebarile cu jocuri de cuvinte. Caci pe langa teorie ei ne testeaza si logica, si modul de gandire, si alte prostii care n au treaba cu condusul.

Răspuns utilizator avertizat
| ioanaabt a răspuns:

Mai bine asa mai greu, dar sa stie sa conduca..decat sa faca scoala de soferi doar ca sa fie facuta, ca pana la urma tot isi cumpara carnetul. happy

| wenwynig a răspuns:

Totul are o logica. Tu esti de vina.

| Aalexander explică (pentru wenwynig):

Stiu ca sunt prost, dar carnetul nu merita sa l abia doar doctorii.