| AvalohAlyn a întrebat:

O duce bine America sub conducerea lui Donald Trump?
Am văzut că e iubit de unii americani

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Situatia este tot ca si mai inainte, unii o duc exceptional, altii foarte bine, bine, satisfacator sau rau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trump e probabil cel mai prost si slab presedinte al SUA. Si probabil va fi primul destituit

| doctorandus a răspuns (pentru suntserios):

Nu cred că va fi destituit. Pentru asta e necesară o majoritate de două treimi în Senat. Plus că prevederile legale sunt ambigue, nu specifică în mod clar dacă acea chestiune cu Ucraina ar fi motiv de destituire.