| Kornuletz540 a întrebat:

Oare cine credeți că va câștiga viitoarele alegeri prezidențiale?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

La cat de inculti sunt romanii si usor de prostit ma astept ca Simion, asta daca va candida, ala ne scoate din NATO si UE, se alege praful de Romania.
Am inteles ca Geoana s-ar pregati sa candideze, avand in vedere ca a avut o functie in NATO stie cu ce se mananca mentalitatea occidentala si nu ne-ar da pe mana rusilor, acum ramane de vazut care sunt candidatii si ce au ei de oferit.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stim cine va candida?
Geoana probabil, prea mult PR si-a facut in ultima vreme. Se pregateste de ceva

| Wr3nch a răspuns:

Simion e si homofob si rasist, asa ca mai usor cu acuzele ca ca are cineva ceva cu etnia lui. Indiferent ce e, tot un prostanac votat de ticktockeri ramane.

| AlexBombaRusa a răspuns (pentru Wr3nch):

Da ma...lasa ca mai bime voteaza tamti lenuta careia daca ii dai 2 pixuri si o sticla de ulei te voteaza si asa se duce tara in pl..ca asa a fost timp de 30 de ani hodorogi au votat pentru cativa lei in plus la pensie...

| goguPatent a răspuns (pentru AlexBombaRusa):

Crezi că pe Simion cine îl votează, tot aia carora li se promite 2lei

| gabicoo a răspuns:

Hauru!

| ReddY25 a răspuns:

Becalilaughing

| goguPatent a răspuns (pentru ReddY25):

Ce gluma proasta... Din păcate unii că tine votează.

Răspuns utilizator avertizat
| NisipLaMare a răspuns:

Liderul AUR George Simion pregătește ceva prea se afirma in public.