| SasukeCS2 a întrebat:

Pace, asta vrem si asta pare sa fie dar am o presimtire ca este prea frumos ca sa fie adevarat. Ce parere aveti despre evenimentul asta cu refugiati si ce credeti ca ne asteapta?
Eu cred ca al trei-lea razboi mondial este inceput de mult decat ca urmeaza sa isi faca simtita prezenta si la noi.

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Nu ma intereseaza

| Eastwood a răspuns:

Nu doar ca urmeaza sa fie simtita, dar va fi razboi civil nu intre armate. 100% sunt infiltrati si teroristi printre refugiati, plasati fiecare in zona care trebuie, multe revolte se fac in multe tari dar nimic la tv, totul e musamalizat!

| Voro a răspuns:

Parerea mea e ca va panicati cam mult cu refugiatii astia, oricum cuvantul vostru nu ajunge la nimeni, deci stati in banca voastra. Razboi, moarte, asta e!