| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma ai voie sa descarci filme de pe internet doar sa te uiti tu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti ca nimeni nu a murit.

| Intruder19 a răspuns:

Legal nu ai voie sa descarci nimic la ce nu ai drepturi de autor sau nu ai platit, dar momentan nu intereseaza pe nimeni daca descarci tu sa te uiti la un film.

| RAY a răspuns:

Ai voie sa le vezi online, dar daca eu copiez un link acum si ti-l pun aici si acel film e cu drepturi de autor fac piraterie, doar eu am voie sa il vad atat, descarcarea e interzisa