| Girly97 a întrebat:

Pentru poza de permis este suficienta o poza tip buletin pe care am facut-o acum doi ani sau trebuie sa mi se faca o noua poza?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poza de permis se face la Serviciul de Permise, cand iti faci permisul, DUPA ce ai luat examenul.

| Pool77 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Inainte sa iei examenul.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Pool77):

Nu prea are logica. Daca nu iei examenul, tot iti da permisul? Desi, la cum conduc unii prin Romania, nu m-ar mira.

| Pool77 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Am permisul de un an si o luna parca, cand am achitat taxa de examen 87 de lei parca, mi s-a facut poza pe loc.
Stiu, pentru ca aratam ca pl laughing

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Pool77):

Eu il am de 35 de ani si chiar ca nu mai tin minte.

| Pool77 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu am vrut sa ma dau smecher, doar spuneam ca a fost destul de recent.
Se poate ca pe vremea ta sa fii fost asa cum zici tu. Acum e altfel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se face poza acolo, nu te duci tu cu poza de acasa

| anamariarot a răspuns:

Ți se va face o poză nouă. Înainte de a da sala, mergi în biroul cuiva, faci o semnătură digitală care îți va apărea pe permis și faci și poză.

| Elena9328 a răspuns:

Trebuie să ți facă o noua poza

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Cand vei da sala, ti se va face o poza acolo. Bafta puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat