| anonim_4396 a întrebat:

Pina unde poate duce nesimtirea unora? Este vorba de deaclaratia senatorului P.S.D. madalin voicu care sustine ca legea de amnistie "era gandita doar pentru persoanele de rang inalt, persoanele politice, nu pentru orice gainar." (sursa ziarul clcick 12 -12 2013 pagina 5) Le plange de mila colegilor ca nu au un trai bun in puscarie si ca tara noastra a fost amendata cu un milion de euro din cauza asta. Adica cum medeline? Eu cred ca unul, care este la conducerea statului greseste, trebuie sa fie mai aspru sanctionat decat unul care fura o gaina. Dumneavoastra ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Sunt niste oameni, ce sa. sunt neoameni. Sincer? au prea multi bani si li s-au urcat la cap.

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Pe nesimtitul asta de madalin voicu l-am mai vazut eu ca se da tare si mare, pe asta nu-l mai judeca nimeni de bigamie

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie schimbati toti de acolo.

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Nu asa frate, o sa sune cam sinistru, dar trebuiesc exterminati, ca si cu gandacii de bucatarie, pana la ultimul ou, mama lor de japite penale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Infinit.

| daηă a răspuns:

Sunt o adunătură de nesimțiți, cărora nu le pasă decât de ei înșiși. La știri am văzut că pentru politicieni medicamentele s-au ieftinit cu 20%, pe când bieții bătrâni bolnavi cu pensii mici nici nu au cu ce să le cumpere...