| anonim_4396 a întrebat:

Tu sti cine i Madalin voicu? Ce parere ai despre el?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,ştiu. Dar de ce ai pus intrebarea la Dragoste si sex? Esti îndragostit/ă de el?
Pe langa faptul ca a recunoscut public ca este ţigan,şi o vreme a reprezentat Partida Rromilor,este un PSD-ist simpatic. Tatăl lui a fost un violonist celebru pe vremea lui Ceausescu. Tatal a primit de la statul roman o vioara Stradivarius spre folosire,pe care fiul, Mădălin, a dat-o înapoi cu chiu cu vai şi mare scandal (ţigănie!)!

| VadTot a răspuns (pentru Elianna):

De ce te deranjeaza ca am pus o astfel de intrebare la alta rubrica decit unde trebuia! Tu il urmaresti la tv catusi de putin ai observat cum vorbeste despre Romani in general ce cuvinte foloseste? Si cit de mult ne lauda?:"Ti as recomanda sa l urmaresti un pic si la Tv asta in cazul in care mai sti si altceva decit Calculator!laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru VadTot):

Sincer,eu nu ma uit la tv. Cand vin de la scoală imi aprind pc-ul si ma uit la emisiuni gen Codul lui Oreste,Mircea Badea iar daca vreau sa vad filme le pot vedea online. De ce sa mai deschid tv-ul cand vad numai țigani. Si totuși,de ce ar trebui sa stiu tot ce scoate untigan pe gura?
Nu ma intereseaza ca ala e bulibasa rromilor sau cocalarul suprem.
e treaba lor. nu ma pasioneaza deloc politica, pentru ca in Romania nu avem politica ci doar promisiuni care nu vor fi niciodata implinite.
La cat rating li se fac tiganilor la tv imi e si scarba sa-l mai deschid. Nu toti tiganii, vorbesc de aceia odiosi la care te uiti cu dispret chiar daca chinui sa nu o faci.

| Elianna a răspuns (pentru VadTot):

Eu ţi-am răspuns frumos şi politicos la întrebare. Că nu-ţi convine ce am scris...e treaba ta! Dar de ce mă insulţi, mă rog? Ce te face pe tine, un...nici nu stiu cum să-ţi zic să nu te jignesc,să crezi ca eu sunt un copilaş care stă toată ziua pe net? Si chiar dacă ar fi aşa,care ar fi problema ta? Cine esti tu ca "să-mi recomanzi" ce să fac? Te autorizează ceva,cineva, adică ai o prestanţă în vreun domeniu ca să imi dai mie lecţii? În afară de username-ul tău, care sugerează că ai fost la "mititica", unde probabil ca esti expert!

| VadTot a răspuns (pentru Elianna):

Mai Eliana Te ai suparat asa de rau pe mine dar cine a jignit primul sau prima cum imi poti spune ca sunt indragostit de el? Iar Despre Username ul meu de ce te face sa crezi ca am fost la mititica? Vezi nu stii nimic despre viata Decit Calculator Jocuri Messenger si attit I a spune mi sincer cite ore petreci afara in aer liber si cite ore petreci in fata calculatorului?laughingSa nu mi spui ca acum este iarna si nea"stai mai mult prin casa si inca un "nea"ce sa faci acum in casa decit sa stai frumos in fata calculatorului si sa vorbesti cu prietenii""probabil unii care sunt doar virtuali "Adica egali cu zero.laughingSi sa ti mai spun ceva Sincer daca as fi trecut pe la mititica probabil acum o duceam mai bine@!laughingdeci Vezi ai multe de invatat inca esti inchisa intre patru pereti si viata ta este una foarte monotona! Una aproape virtuala nu i asa? si sincer daca as fi fost expert la mititica eram cineva Probabil acum eram deja vedeta Tv! Deci imi faci niste complimente prea mari~~! si frumoase.iti multumesc de altfel.hai la revedere si ai grija cum imi vorbesti data viitoare.si ce afirmatii faci ok?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu stiam cine este,pana am aruncat un ochi pe wiki. Dar daca imi ceri pareri despre profesia sa de muzician,nu stiu, petru ca nu am avut ocazia sa il ascult. Oricum mersi de intrebare, poate altii nu stiu nici cine e presedintele țării.

| VadTot a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Cati ani ai? la tv te uiti s au stai toata ziua pe net? Altceva decit internet cunosti?