| SaveTheNature a întrebat:

Porneste razboiul in Coreea de Nord?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,e doar zgomot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va porni atunci când se vor calma zvonurile. Cel puţin eu aşa cred. Nu vor începe războiul atunci când toată lumea se aşteaptă la asta.

| robijam a răspuns:

Nu stiu ce or avea cu americanii asta e clar. La cat de nebuni sunt tot ce e posibil sa inceapa un razboi intre America si Coreea de Nord, oricum nu or avea coreenii rachete intercontinentale dar si cu ce au pot lovi baze importante din pacific. Cica pe 15 e aniversarea nu stiu' la care si vor sa lanseze nucleara atunci. Daca o vor lansa, eu cred ca neam de neamul lor nu va mai trai pe acel pamant la ce le vor face americanii. Oricum conflictul dintre americani si coreeni e destul de vechi, dar acum certurile au ajuns la cote alarmante, deci tot ce e posibil sa inceapa.

| michael5813 a răspuns:

Nu! china are cel mai greu cuvant de spus chiar mai greu decat al americanilor si coreenilor! asa ca... fi pe pace ca chinezilor nu le convine acum sa fie deranjati de aiurelile lui kim ala.