| AnonymousMLG a întrebat:

Daca conflictul dintre Coreea de Nord si SUA continua, cam in ce data va incepe razboiul?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe 12 decembrie

| Hammurabi a răspuns:

Nostradamus a zis ca la inceputul lui 2018.
Dupa Baba Vanga trebuia sa fi inceput deja.
Mama Omida... nu stiu, mai exista Mama Omida? laughing

| minrest a răspuns (pentru Hammurabi):

Sunt trei urmase oficiale ale Omidei (nepoatele ei) si una neoficiala. Toate au dat date diferite.

| gabicoo a răspuns:

Nu va incepe.
E un joc al declaratiilor si amenitarilor.
Nici una din parti nu are curajul sa apese butonul roșu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua in care a murit Ceasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa calculele mele, pe 9 octombrie, ora 12:24 si 36 secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboiul a inceput, este un razboi psihologic, unde continua lupta pentru teritoriu. Singurul razboi pe care-l ducem este cu propria noastra persoana. Insa e doar o chestiune de timp.

| S8N a răspuns:

Nu va incepe nimeni cu nimeni.
Coreea de Nord pur si simplu face amenintari ca are arme capabile ca sa ii lase americanii in pace cu capitalismu' lor
Si americanii iau asta ca ceva agresiv, si avem ce avem acum.