| Parkmin a întrebat:

Poate sa-mi dea si mie cineva detalii despre razboiul dintre Coreea de Nord, Coreea deSud, si America.Care este cauza? V-a fi Romania afectata?

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Problema e ca nord coreenii sunt comunisti si sud coreenii capitalisti. Practic de aia nu se suporta laughing Si americanii sunt aliati cu coreea de sud. Iar noi suntem suntem aliati cu americanii pentru ca suntem in NATO. Dar nu cred ca ne-ar putea afecta foarte tare un razboi in coreea.