| Ionuţ_Pană_1995 a întrebat:

Pot sa fac dosar pentru bursa de ajutor social daca sunt la taxa?
Mentionez ca parintii nu au niciun venit happy

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Vezi, in link, conditiile de acordare a bursei de ajutor social la Universitatea Bucuresti:http://www.unibuc.ro/n/student/Bursele_de_ajutor_social.php

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-ti faci dosar doar daca este o facultate de stat, conform Criteriilor aprobate prin HG 445/1997, modificate prin HG nr.558/1998 sau daca regulamentul propriu al facultatii particulare prevede asemenea burse.

| Ionuţ_Pană_1995 explică (pentru Ioandelasal):

Sunt la universitatea din Bucuresti, facultatea de limbi si literaturi straine, la taxa
deci presupun ca pot din moment ce parintii nu au niciun venit, nu?

| alessia5158 a răspuns (pentru Ionuţ_Pană_1995):

Vezi, in link, conditiile de acordare a bursei de ajutor social la Universitatea Bucuresti:http://www.unibuc.ro/n/student/Bursele_de_ajutor_social.php