| Qw_Ati_Cls_1999 a întrebat:

Pot sa o reclam pe profesoara de mate daca nu iau peste 5 in simulare si ea ma lasa corigent? (matematica ) (asa am auzit si vreau sa stiu )

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti foarte dezinformat, nota de la simulare nu se trece in catalog si n-ai de ce reclama profesoara daca tu nu esti pregatit si ai rezultate slabe.

| Qw_Ati_Cls_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Faza e, deoarece profesoara ne ameninta daca nu luam peste 5 ne lasa corigenti, si de aia ziceam

| suntserios a răspuns (pentru Qw_Ati_Cls_1999):

Dacă înveți nu ai de ce sa ramai corigent. E simplu.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Qw_Ati_Cls_1999):

Daca inveti n-are cum te lasa corigent, indiferent de nota de la simulare, este pur si simplu un imbold sa invatati. Si este interesul vostru sa invatati, mai mult decat cel al profesoarei.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți să înveți, lol.