| LanguageMaster a întrebat:

Preşedinții de state sunt însoțiți de bodyguarzi chiar în orice țară unde merg?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Presedintii nu sunt insotiti de bodyguarzi, sunt insotiti de agentii de la serviciile de paza si protectie ale statului si da e obligatoriu oriunde merge seful de stat sa aiba paza

| Samariteanul a răspuns:

Absolut in orice tara pentru ca trebuie protejati in permanenta(+ca sunt insotit de mai mult decat bodyguarzi)

| LanguageMaster explică (pentru Samariteanul):

Dacă Băsescu merge în Vietnam la ce îi trebuie bodyguarzi?

| Samariteanul a răspuns (pentru LanguageMaster):

Ok,eu am luat acei insotitorii de la serviciile de paza si protectie drept bodyguarzi. Poti sa le spui cum vrei, dar presedintele tot trebuie sa fie pazit in permanenta.

Răspuns utilizator avertizat
| WinnetouApacheKnight a răspuns:

Da. Şi sunt bodyguarzi special antrenaţi nu orice bodyguarzi. Şi nu doar bodyguarzi! e o delegaţie întreagă, foarte multe persoane. Cred că ocupă un avion întreglaughing