| Demeister a întrebat:

La noi în țară, de ce copiii de bani gata merg cu bodyguarzi pe plajă când se distrează?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai o obsesie pentru bodygarzii astia. Este a treia postare pe care ti-o citesc referitor la asa ceva. Chiar nu realizezi ce rol are aceasta meserie? In romaneste se traduce garda de corp.Au bani si isi permit.Sa ii fereasca de diferite atacuri, răpiri etc. Asta se intampla si in alte tari nu numai la noi.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru a fi siguranta.

| Demeister explică (pentru LonelyLoner92):

Ca să fie în siguranță?
Păi ce ar vrea să le facă cineva?

| Gonrax a răspuns:

Nu am văzut așa ceva. Și dacă cineva face asta, sigur e pentru a vedea că are bani și e fițos.