| IIIx333III a întrebat:

Prietena mea, cand ne-am cunoscut era fosrte comunicativa, prietenoasa, deschisa, sincera si mai ales, se intelegea perfect cu mama ei. Acum i-am povestit povestile mele cu mama si a inceput sa se certe si ea. E mai inchisa, prietenoasa dar numai cu unii, comunicativa cu toti...credeti ca de la mine e problema asta(cu schimbarea personalitatii ei) sau de la varsta(12 ani)? Va rog, astept raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Ok am inteles acum. Pai poate la varta ei ii place sa se ia dupa altii, ca zice ca e mai fain. Si sa stii ca nu e deloc vina ta daca asta crezi. Tu nu ai facut decat sa-i zici de certurile tale cu mama ta. Poate ei i so parut mai fain asta si a vrut sa incerce si ea. Tot ce trebuie sa faci e sa-i spui ca iti pare rau si ca nu e bine ce face. Si ca o vrei din nou pe vechea ta prietena deschisa si prietenoasa.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un schimb radical de comportament din partea ei din cauza unei prostii

| Jadis a răspuns:

Deci stai ca nu inteleg... ce iai spus mai exact?

| Jadis a răspuns:

Atunci nici nu stiu ce probleme are prietena ta daca zici ca e comunicativa si deschisa cu tine atunci e bine. Inseamna ca nare nicio problema spune-i doar sa nu se mai certe cu masa si gata

| MeGhosta a răspuns:

Nu stiu.incearca sa lamuresti lucrurile cu ea straight face
adica pentru ce sa se certe cu mama ei doar pentru asta?straight face
nici n-ar trebui sa te certi cu mama propriewinking
e treaba ei ce vrea sa faca oh go on

| IIIx333III explică:

@Ivana...nimic...i-am spus despre certurile mele cu mama

| IIIx333III explică:

@Ivana. Cu mine e comunicativa si deschisa...