| Slevyn a întrebat:

Primul an de facultate l-am facut la buget. Acum vreau sa ma retrag de la acea facultate si sa intru la alta. Daca voi intra la buget la noua facultate, voi plati decat un an, sau pe toti? avand in vedere ca eu am sustinut DOAR un an la buget.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul an la a doua facultate va trebui sa platesti taxa de studii, nu poti fi tot pe un loc bugetat. In anii urmatorii poti fi pe un asemenea loc, in functie de notele obtinute la examenele din primul an.