| anonim_4396 a întrebat:

daca sunt in anul I de facultate la buget( in a 6-a saptamana de scoala) si vreau sa-mi retrag dosarul, exista sansa ca anul viitor sa intru la alta facultate tot la buget?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

O sa intri la buget dar oricum ai pierdut un semestru de buget. Beneficiezi de maxim 6 semestre la buget. Asa ca obligatoriu o sa ai cel putin un semestru la taxa candva(poate primul semestru din anul1 sau poate ultimul din anul 3)

1 răspuns:
| BbyCriss a răspuns:

Da exista