| Răzvănykă a întrebat:

Pro sau contra nationalism? Pro sau contra avort? Pro sau contra religie? Pro sau contra vaccinare? Pro sau contra globalizare? Pro sau contra LGBT? Care sunt opiniile voastre?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e o întrebarea așa sa stârnești puțin scandal pe aici? Nu de alta dar s au discutat subiectele de sute de ori

| gabicoo a răspuns:

Pro Naționalism - dar nu extremism. Pro avort - dacă mă uit la ce progenituri au unii dintre concetățenii noștri ar trebui să plătească amendă că s-au reprodus - sau mai bine castrarea chimică a multora. Pro vaccinare. Globalizării nu mai ai cum să te opui. Anti LGBTQ - dar nici în cazul ăsta nu mai ai ce să faci. Aș fi de acord dacă asta ar fi o soluție ca unii să nu se mai înmulțească.

| MistarGoGu a răspuns:

Naționalismul este " BUN " in niste limite! Asta daca te referi si la partea economica!
Avort = crimă! Exista contracepție! Daca fiinta aia s-a format in uter! Avort = crimă!
Religie / No comment!
LGBT face fiecare cu pi#da, cu#u sau alte gauri CE VREA in privat! Dar fara mascareala pe străzi!