| Felix1985 a întrebat:

Rosia montana, pro sau contra. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat de reclama lor sa cheme oamenii in saracia de acolo imi vine sa le dau un tarnacop in cap nu e vina noastra ca ei se chinuie!

| St3fan97 a răspuns:

pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro pro!

| FelixAndrei a răspuns (pentru St3fan97):

De ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? bati caaaaaaaaaaaaaaaaampiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

| Felix1985 explică:

Pana nu ma convinge cineva, cu argumente, ca e benefica, atunci sunt contra in totalitate.