| User252426 a întrebat:

S-a scos limita de 5000 prieteni pentru Facebook?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Eu stiu ca tot 5000 a ramas limita. Nu am incercat sa o depășesc ca nu am atins nici 10% din acel numar. Dar stiu pe cineva care a atins limita de 5000 si nu a depasit-o nici acum dupa 7 ani de cand o am la prieteni.
De ce crezi ca s-a scos limita? Ai vazut pe cineva sa aiba mai mult de 5000 de prieteni?

| User252426 explică (pentru Lioana):

Așa am auzit că e scoasă, fake news

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Bro e o nebunie mare sa ai 5000 de prieteni pe Facebook ce viața mai e și aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acum nu poti sa ai decat 5001 de prieteni
deci CUNOSTI 5001 prieteni?!? PE BUNE?!?
sauuuuu, e doar alta lista de rahat INVENTATA de fucibuci?!?

rahat de intrebare, sincer, daca numarul prietenilor unei persoane, care chiar SUNT REALI, depaseste 2 cifre, atunci e CAZ EXTREM DE RAR, siiii, chiar mi-ar place sa ascult povestea

altfel
cel mai bun prieten al meu, pe care il cunosc de prin una mie nousute nouzeci si ceva... TOAMNA, imi apare pe battle.net app (alta IMBECILITATE de aplicatie de socializare), ca sunt prieten cu el din 2012... MVE CU foarte *MUUUUUULT* "respect" la FVCKZZARD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, inca tot 5000 e maxim

Si pentru aia care comenteaza aiurea ca nu ai cum sa ai atatia prieteni

Prieteni pe Facebook!= prieteni in viata reala

Poate omul e persoana de interes public, poate sa aiba un milion de "prieteni". Nu despre asta era intrebarea