| Anomim2025 a întrebat:

Să facă Doamne ferește. Liviu Dragnea va deveni premier. Credeți că românii ar ieși în stradă? Am văzut că mai toată lumea îl urăște

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca Dragnea va fi premier. Nici macar PSD, chiar daca ar castiga alegerile parlamentare, nu l-ar propune, avand in vedere ca are o condamnare penala.
De asemenea nu cred ca Presedintele l-ar desemna sa formeze Guvernul, tot din aceasta cauza.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Speranta e ca Iohannis nu il va propune, macar atat sa faca si el

| minrest a răspuns:

1. Ca sa fie Dragnea premier, trebuie ca majoritatea alegatorilor sa voteze PSD. Nu poti spune ca mai toata lumea il uraste, odata ce majoritatea il voteaza. 2. Daca iese lumea in strada crezi ca se schimba rezultatul votului?

| MugurITALIEANU a răspuns:

Duie Mragnea! Jos cu PSD, mafiotii, hua! Forta Steua hei, hei, hei!