| anonim_4396 a întrebat:

De ce Liviu Dragnea este mai urat decat Basescu sau Ceausescu? Cum aude lumea cineva de el incepe sa li se faca greata.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este plin internetul de raspunsuri pentru intrebarea ta si te lamureai daca ai fi facut o minima cautare, faceai economie de timp si gaseai raspunsuri mult mai bune decat cele pe care le-am da noi.
De altfel vezi ce raspunsuri ai primit pana acum.

| deeeaqq a răspuns:

"Altă întrebare?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putini au argumente. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subscriu ce a spus AnonymUSER2017. Intru pe TPU ca sa ajut oameni si dau numai peste intrebarile tale idioate.

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Bă frate, tu n-ai nimic mai bun de făcut pe net decât să pui întrebări tâmpite?