| costy9944 a întrebat:

Sal tocmai ce am luat permisu si a trecut 6 zile lucratoare in afar de sambata si duminica si tot na ajuns cat credeti ca mai dureaza?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Fiul meu a dat examenul in 21 Mai iar permisul i-a venit dupa 3 zile, acasa, prin curier(Posta Romana). Banuiesc ca, in cazul tau, nu a fost careva acasa ca sa preia plicul de la curier---altfel, nu-mi explic de ce!

| costy9944 explică (pentru alessia5158):

Dovada nu am cerut eu da toti prieteni mei care au luat leau venit repede ex daca au dat joi acum joia viitoare leau si venit asa am dat si eu tot int-o joie da nu stiu dc a intarziat asa sad

| SandaMaria a răspuns:

Din cate stiu eu primesti o dovada inlocuitoare valabila 14 zile si apoi permisul.