| anonim_4396 a întrebat:

Salll cate echipe de fotbal are romania cine mi le poate spune pe toate dau funda multumesc:X

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti numara de aici: http://www.frf.ro/cluburi. Sa-mi spui si mie dupa ce le-ai numarat. Succes!

regis
| regis a răspuns:

Vreo 5 sau 6. Restul sunt echipe de balet cu mingea.

| User a răspuns:

Cred ca nimeni nu-ti poate spune toate echipele de fotbal din romania. Ca pana la urma, si Victoria Nefu.ai.tuta e echipa, nu?

| gabriela a răspuns:

Raspuns corect la... Federatia Romana de Fotba! Daca intrebai de liga I, Liga 2 spuneam acum, dar inregistrate cate echipe sunt, char nu stiu! Seniori? juniori?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18 echipe Steaua, dinamo, rapid, cfr cluj, timisoara, sportul, vaslui, fudgf, ged, gerg, gerger, ge, rg, e, ge, rg, erg, e, g, erg, e, rg, erg, t,,, hr, h, r,, th, rth

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cfr cluj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unirea Urziceni, CFR Cluj, poli timisoara, Otelul Galati, Dinamo, Steaua, fc brasov, Gloria Bistrita, fc Buzau,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fmm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din liga 1
steaua, dinamo.rapid,panduri tg.jiu.timisoara.victoris branestietc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dinamo, U

| Aiicha a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi...cate echipe sunt in liga 1 sau in toate ligile? cu sau fara juniori? sau te referi la echipa nationala?raised eyebrowsraised eyebrowsraised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat