| DaniHtc024 a întrebat:

Salut, Am 17 ani iar anul asta termin clasa a11, daca nu mai merg la scoala in clasa 12 deloc si implinesc si varsta de 18 ani ianuarie,o sa am complicatii cu legea din cauza ca nu mai merg la scoala, sau o sa aiba probleme parintii mei?

Răspuns Câştigător
| MironMihaela a răspuns:

Nu te ineca ca t....la mal.Cand spui ca nu mai poti, mai poti putin.Nu cred ca pateste cineva ceva. posibil amenda pt.parinti pentru. abandon scolar.Trage tare.Mult a fost, putin mai este.Succes!

2 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Dar ce faci de nu te duci la scoala? Tai frunza la caini? Vrei sa ajungi la tara sa dai mancare la porci sau sa cersesti? Trezeste-te dracului o data!

| SkyEL a răspuns:

Nu prea te angajeaza lumea nicaieri daca nu ai scoala, peste tot o sa te intrebe ce ai absolvit de aia eu zic ca e mai bine daca ai merge la scoala.