| Anonim12377e7 a întrebat:

Salut! Am dat sala azi si am picat cu 19. Dupa ce am iesit de la sectie si am ajuns acasa, am gasit o programare pe 1 noiembrie si am rezervat sa dau din nou. Am vazut ca ma pot prezenta si fara programare si dupa 15 zile lucratoare sa dau. E valabila rezervarea in acest caz? Taxa o sa fie 6 lei a doua oara sau tot 89? Am incercat sa platesc pe site-ul politiei pe link-ul rezervarii mele, dar vad ca imi ia tot 89.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara rezervare nu te primesc. Tine rezervarea sid upa in noiembrie adr inter timp, puen mana serios si invatat Legsilatia rutiera ca nu mai apuci sa dai tarseul, daca nu ai habar ce sa faci pe traseu in anumite situatii.