| Do_Tu_1999 a întrebat:

In legatura cu rezervarea la examenul auto(la sală), am picat sala pe 16 noiembrie, si acum nu pot sa imi fac rezervare, cu toate ca locuri sunt libere, imi spune intruna ca ziua respectiva este ocupată si am încercat mai multe zile dar nu merge, aveți idee de ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui in ce zile ai incercat, pesemne ca ai nimerit zile deja ocupate. Incearca incepand cu 10-15 zile de acum, nu te programezi si mergi inapoi, pana gasesti prima zi ocupata si apoi te programezi in ziua urmatoare.

| Do_Tu_1999 explică (pentru Ioandelasal):

Pai cele 15 zile au trecut si am încercat sa ma programez pe toate zilele din luna respectiva si nu a mers.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Do_Tu_1999):

Nu este vorba de perioada cat trebuie sa stai, fara a putea sa repeti examenul. Ti-am spus sa incerci in 10-15 zile incepand de acum, respectiv incepand cu 15 decembrie.